Coca-Cola
Заснована в 1886 році, компанія "Кока-Кола" на сьогоднішній день є світовим лідером у виробництві та поширенні безалкогольних концентратів та сиропів. За час свого існування компанія випускала більше 300 різних видів напоїв. Головний офіс Компанії знаходиться в Атланті, США, окрім того місцеві представництва Кока-Коли працюють в більш ніж двадцяти країнах світу.


ТМ Тесс (Орімі-трейд)
ТESS - «Ідеальна чайна композиція»! Цей стильний та сучасний Бренд представляє класичні сорти чорного, зеленого чаю та вишуканих чайних композицій, в яких чудове чайне листя гармонійно поєднується з шматочками фруктів та ягід, пелюстками квітів та духмяними травами. Натуральні компоненти прикрашають композицію і надають кожному з нас можливість насолодитись не тільки смаком, а й красою чайного купажу. Чайні композиції «Tess» супроводжують радість спілкування в колі близьких та друзів!
Для довідки: Компанія "Орімі Трейд" один з лідерів на ринку гарячих напоїв на ринку України. На сьогодні асортимент компанії представлений такими торговими марками чаю як: «TESS», «Greenfield», «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді», «Принцеса Гіта» та кави «Жокей» і «Jardin». Кожна третя випита чашка чаю - це продукція торгових марок Компанії.
Оболонь
У 1980 році був заснований лідер – національний виробник пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. Компанія виробляє свою продукцію на 6 своїх заводах, має 15 представництв, які забезпечують покриття торгових точок в самих віддалених кутках України.
 

 +38 (044) 391 46 99 | info@puzatahata.kiev.ua
Разработка сайта - студия Perevroot